Projekty

Kromě foamparty pořádaných pro kluby a dětské dny jsme se podíleli na řadě zajímavých projektů. Asi prvním z nich byla akce, na které jsme vyráběli pěnu pro modelky časopisu Playboy, akce se konala v Praze přímo na břehu Labe na luxusní jachtě.

Dalším projektem byla firemní prezentace nového produktu firmy Procter&Gamble pro kterou jsme vyvinuli speciální pěnu modré barvy, i takové věci dokáže naše firma zajistit.Další ze zajímavých projektů, který nemůžeme vynechat, byla spolupráce na natáčení videoklipu pro firmu Staropramen, jistě si všichni vybaví kluky skákající do plné sklenice piva. Celá reklama se natáčela 2dny na louce v pražské Tróji a byla to neskutečná spousta stěhování, napouštění stále nových sudů s koncentrátem a běhání po louce. Spotřebovali jsme celkem neuvěřitelných 10000 litrů roztoku, což bylo zatím nejvíc na jednu naší akci v historii firmy. Na této akci jsme již používali pěnidlo naší vlastní výroby.Zatím posledním projektem, na němž jsme se podíleli, byla přehlídka scénografie z celého světa Pražské Quadrienale 2015, na které jsme zajišťovali kompletní návrh a výrobu speciální pěnové stěny pro JAMU Brno.

Naše expozice byla k vidění ve druhém patře Kafkova domu v centru Prahy. Pro tuto akci jsme speciálně vyvinuli malý, ale vysoce výkonný výrobník pěny, který je součástí naší nabídky. Celá expozice měla obrovský úspěch a dokonce za něj studenti dostali jednu z udílených cen.